web analytics Erzincan Sağlık İl Müdürlüğü
 

İhale İlanları
Nöbetçi Eczane

27.03.2017
Erzincan  için  nöbetçi eczane 

ÇİÇEK ECZANESİ

Hava Durumu


 
Erzincan Sağlık Müdürlüğü - MHRS Web Randevu

Hastalarımız, 182 Çağrı Merkezini arayarak ve MHRS Online Randevu sistemiyle  kayıt alabilmektedir.
Erzincan Sağlık Müdürlüğü web sayfasında göreceğiniz MHRS Web Randevu butonuna tıklayıp MERKEZİ HASTANE RANDEVU SİSTEMİ (MHRS)'ne ulaşabilirsiniz.
 MHRS ile randevu almak için sisteme kayıt olmak şarttır. Daha önceden hastanemizde tedavi olmuş, randevu almış olsanız dahi MHRS'nde internet üzerinden randevu alabilmek için kayıt yapılması gereklidir.

MHRS sistemine kayıt olmak için açılan MHRS sayfasındaki "Yeni Üye" butonuna tıklayıp formu doldurmanız gerekiyor.Formda İki alan çok önemlidir.

  • E-posta adresi

  • Parola

E-posta adresini doğru yazmanız gerekmektedir.Çünkü üye kaydınızla ilgili onay kodu gireceğiniz e-posta adresinize gönderilecektir.

Parola ise daha sonraki randevularınızda MHRS'ne giriş için kullanacağınız parolanızdır,bunu kendiniz belirleyebilirsiniz.

Formu doldurduktan sonra "Onay Kodu Gönder"butonuna tıklayıp formu kaydedin.Birkaç dakika içerisinde girmiş olduğunuz e-posta adresinize onay kodunuz gönderilecektir.

E-posta adresinize gelen postadaki onay bağlantısına tıklayıp kayıt işleminizi tamamlayabilirsiniz.Kayıt işleminiz tamamlandıktan sonra TC Kimlik Numaranız ve belirlediğiniz parolanızla MHRS 'ne giriş yapabilir ve randevu alabilirsiniz.

 

 
 
 
 

TELEFONLA RANDEVU ALMAK İÇİN

Sağlık Bakanlığı ALO 182 hattını arayarak hastanemizden randevu alabilir,dilerseniz randevularınızı ALO 182'den iptal edebilirsiniz.


 


Sağlık Bakanlığı  Erzincan İl Sağlık Müdürlüğü - 2012 - Tüm Hakları Saklıdır.